Poradenství v IT

Pro zájemce získat nějaké vzdělání v oboru informatiky zakládáme počítačové kurzy v městě Příbor na bývalé dukelské škole nebo-li na Domečku. Tyto kurzy budou sloužit k tomu, aby uživatelé svých počítačů uměly s nimi správně pracovat a bezpečně zacházet. Nabízíme kurzy Základy počítačů I, Základy počítačů II, hardware, práce s programy word a excel.

Základy počítačů I

Kurz určen všem začátečníkům a nováčkům. Je jedno kolikrát jste se setkali s počítačem nebo kolik jste toho na něm dokázali udělat. Pokud jste někdo kdo teprve začíná s počítačem nebo pokud patříte mezi nováčky a se bojíte ovládat svůj počítač, tak tento kurz je pro vás jako dělaný.

Základy počítačů II

Tento kurz je určen pro všechny kdo se už setkali s počítačem a umí základní věci například zapnout počítač, otevřít nějaký webový prohlížeč nebo vytvořit nějaký soubor. V tomto kurzu začíná další úroveň v které se naučíte pokročilejší umění ovládání nejčastěji používaných typů prohlížečů, detailnější ovládání systému Windows, a další.

Hardware

Tento kurz je vytvořen pro nadšence v oblasti počítačů. Pro všechny, kteří chtějí umět jak správně složit PC jak volit vhodné komponenty na co si dát pozor a závěrem samotné složení PC.

Word a Excel

Kurz vhodný pro všechny kdo potřebují umět s programem Word nebo Excel ať už kvůli zaměstnání, škole nebo kvůli nečemu jinému. Je-li po Vás požadováno umět pracovat s těmito programy tento kurz je pro Vás šitý na míru.

V případě zájmu neváhejte napsat na email:

david.krmela@rdlnet.cz