Správa sítě

b

Správa sítě

Provádíme návrh strukturované kabeláže, její zhotovení a nastavení počítačové sítě dle požadavků zákazníka. Správu sítě provádíme 24 hodin denně. Součástí správy sítě jak dálkový dohled tak i kontrola na místě, kdy provádíme pravidelnou zálohu všech potřebných dat.

Oprava a sestavení

Dále se zabýváme opravou nebo sestavení PC. V případě HW nebo SW poškození PC jsme schopni nabídnou varianty možné pro vyřešení individuálního problému. Při řešení Vám dáme také alternativní možnosti a v případě nevýhodné ceny na opravení stávajícího PC navrhneme sestavení nového PC. Opravy nebo sestavení PC se snažíme vyřešit v co nejkratší době při domluvě se zákazníkem.

Odvirování PC a záchrana dat

Provádíme také odvirování PC, které už nejsou schopné standartního chodu nebo na přání zákazníka. Možnosti jak stávající situaci vyřešit probereme na místě se zákazníkem a domluvíme se na dalším postupu.
Dále jsme schopni provést záchranu dat z nefunkčního PC. Poškození PC je pokaždé individuální. Nejprve při domluvě se zákazníkem zjistíme potřebné informace, co je potřeba udělat a poté si vezmeme PC na diagnostiku a testování. Při zjištění jaké možnosti máme se kontaktujeme se zákazníkem a informujeme ho. Dle rozhodnutí zákazníka poté provedeme další kroky.

Poradenství v IT

V IT se pohybujeme řadu let a jsme schopni zákazníkovi nabídnou nejlepší řešení v této oblasti. Pokud si tedy nebude jisti jak si vybrat, můžete nás kontaktovat na email nebo telefonní číslo uvedené níže.

Telefonní číslo : 603 963 562
email : admin@rdlnet.cz